terapiatraumy.pl

Zbizek - -1276Małgorzata Sieczkowska

Psychoterapeutka, muzykoterapeutka, edukatorka. W ostatnich latach studiuje pracę ze świadomością ciała i praktykuje różne podejścia w terapii traumy – SE, EMDR. Praktyk Somatic Experiencing®. Ukończyła trzyletnie szkolenie w zakresie SE – Somatic Experiencing® w UTA Akademie w Kolonii. Uczennica Petera Levine’a, Laurence’a Hellera, Rajy Selvama, Maggie Philips, Bessela van der Kolka. W swojej praktyce łączy wiele metod, m.in. podejście systemowe i Focusing.

www.malgorzatasieczkowska.pl

 

 

 

Zenon Mazurczak

Z wykształcenia filozof, z zawodu tłumacz; założyciel, redaktor i tłumacz Biblioteki Hellingerowskiej. Pomysłodawca serii wydawniczej TT – Terapia Traumy. Nauczyciel kontemplacji i medytacji – uczeń Willigisa Jägera, tłumacz jego książek, integrujących duchowość Wschodu i Zachodu. Od wielu lat zainteresowany traumą i terapią traumy.

 

 

 

 

IMG_8993 - Version 2Agnieszka Zachmann

Psychoterapeutka, konsultantka, edukatorka; studiowała filozofię i psychologię na UAM w Poznaniu; w swojej praktyce korzysta z różnych metod m.in.: psychologii pozytywnej i podejścia systemowego, jest certyfikowanym specjalistą pomocy ofiarom przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje z traumą  łącząc EMDR oraz trans. Aktualnie w trakcie trzyletniego szkolenia Somatic Experiencing pod kierunkiem Anne Janzen, Doris Rothbauer, Sonii Gomes.

www.agnieszkazachmann.pl