terapiatraumy.pl

W czym jest sęk z tym van der Kolkiem?

A więc: „Friedmann ma weksel Szapira z żyrem Glassa i windykator jest Barmsztajn…”.

To oczywiście jasne! Ale jest interes do zrobienia! Ile można zarobić? Ile trzeba mieć, żeby ryzykować, w razie się straci?

Wydawnictwo Czarna Owca daje w przedsprzedaży 25 % zniżki na najnowszą książkę z serii wydawniczej TT – Terapia Traumy: Bessel van der Kolk „Strach ucieleśniony. Mózg, umysł i ciało w terapiii traumy” Przekład Małgorzata Załoga, pod redakcją Jagody Latkowskiej, 496 stron. ISBN: 978-83-8015-800-9.

W księgarniach książka będzię kosztować 50 zł (no powiedzmy 49.99 zł), ale teraz można ją mieć już za trzy czwarte ceny, czyli za 37.50 złotych polskich.

A w czym ten sęk? Oczywiście w kosztach przesyłki, jeśli kurier, to dycha i wtedy jesteśmy do przodu tylko dwa i pół złocisza (czyli 5 %). Ale jeżeli się skrzykniemy, albo tak jak ja, potrzebujemy uszczęśliwić znajomych i rodzinę, to przy zamówieniu od 100 zł, czyli (3 egzemplarze, wydawnictwo przyśle nam książkę bezpłatnie.

Pozostaje mieć nadzieję, że dostaniemy książkę nie później niż ta znajdzie się w księgarniach. A może wcześniej?

Niestety nie ma jeszcze informacji na temat wydania dla nowoczesnych i niecierpliwych, czyli książki w wersji e-booka. I tu jest pies pogrzebany!

Zenon Mazurczak