terapiatraumy.pl

II edycja polskiego szkolenia SE, Warszawa 2015 – 2017

Baner-glowny_tygrys-indyjski_2Z przyjemnością informujemy, że utworzony przez psycholożkę Dr Martę Ułaszewską-Żuk i psycholingwistę Dr Mariusza Żuka,   Instytut Terapii Psychosomatycznej organizuje 3-letnie szkolenie w zakresie SE, Somatic Experiencing, afiliowane przy Somatic Experiencing Trauma Institute, kończące się certyfikatem i dające uprawnienia do samodzielnego praktykowania metody terapii traumy wg Petera Levine’a.

Pierwsze polskie szkolenie SE, także afiliowane przy Somatic Experiencing Trauma Institute, zostało zorganizowane w 2014 przez Wrocławską Pracownię Psychoedukacji i Terapii PLUS, należącą do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i ok. 30 terapeutów różnych specjalności kończy tam aktualnie drugi rok SE. Na naszej stronie można znaleźć listę Terapeutów SE, tych certyfikowanych i tych, którzy są już zaawansowani w procesie szkolenia i chętnie praktykują z pacjentami. Polecamy kontakt z nimi.

Poniżej załączamy ulotkę do kursu SE 2015 – 2017, który powinien ucieszyć wielu kolegów zawodowych zainteresowanych metodą Somatic Experiencing, dopytujących nas mailowo czy i kiedy będzie można znowu podjąć szkolenie SE w Polsce. Otóż już najbliższych miesiącach!

Cieszymy się, że metoda SE zyskuje swoich entuzjastów w środowisku zawodowym, co pozwala nam być w Polsce na bieżąco ze światowymi trendami terapii traumy.

Ulotka informacyjna na temat szkolenia SE 2015- 2017

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie SE 2015 – 2017

 

Życzymy powodzenia! – organizatorom z Instytutu Terapii Psychosomatycznej, nauczycielom SE, którzy przyjadą do Polski i nowym studentom SE.

Małgorzata Sieczkowska i Zenon Mazurczak